Serbare de Crăciun la Centrul de zi Piticii

La Centrul de zi Piticii, doamnele educatoare au organizat o frumoasă serbare de Crăciun, unde cei mici ne-au încântat cu poezii, colinde și multă voie bună. În jurul bradului frumos împodobit, copiii l-au așteptat așa cum se cuvine pe Moș Crăciun: cu bucurie, emoție și povești despre cât de cuminți au fost. A fost o zi magică, plină de emoții și momente frumoase care vor rămâne în amintirea piticilor noștri.